Ota yhteyttä

Soita, lähetä viestiä tai tule vaikka käymään! Jo pelkkä uteliaisuus on hyvä syy tulla juttusille.

Kuopio

Osuma Henkilöstöpalvelut

Iisalmi

Osuma Henkilöstöpalvelut

Helsinki

Osuma Turva

Tampere

Osuma Turva

Yhteyshenkilöt

Myynti ja rekrytointi

osuma_tomi_ikonen

Tomi Ikonen

Asiakkuusjohtaja

044 750 7187 tomi.ikonen@ohp.fi
osuma_lelu_ojansivu

Lelu Ojansivu

Myynti- ja markkinointijohtaja

050 367 0031 lelu.ojansivu@ohp.fi
osuma_jani_lindqvist

Jani Lindqvist

Myyntipäällikkö

050 565 9987 jani.lindqvist@ohp.fi
osuma_juho_keranen

Juho Keränen

Myyntipäällikkö

040 733 2320 juho.keranen@ohp.fi
osuma_erno_randelin

Erno Randelin

Myyntipäällikkö, Iisalmi

045 269 6696 erno.randelin@ohp.fi
osuma_jani_karhunen

Jani Karhunen

Myynnin assistentti, Iisalmi

050 371 5981 jani.karhunen@ohp.fi
osuma_lauri_jalkanen-1

Riikka Ritola

Rekrytointikonsultti

050 567 1750 riikka.ritola@ohp.fi
osuma_lauri_jalkanen-1

Seppo Sutinen

Myynti- & HR-assistentti

050 4082 564 seppo.sutinen@ohp.fi

Osuma Turva

osuma_jussi_torvinen

Jussi Torvinen

Liiketoimintajohtaja

044 327 1413 jussi.torvinen@ohp.fi
osuma_lauri_jalkanen-1

Lauri Jalkanen

Myyntipäällikkö

044 214 3997 lauri.jalkanen@ohp.fi
osuma_jani_huttunen

Jani Huttunen

Asiakkuuspäällikkö

050 307 9337 jani.huttunen@ohp.fi
osuma_joonas_luotonen-1

Joonas Luotonen

Myyntipäällikkö (Tampere)

040 718 6733 joonas.luotonen@ohp.fi
osuma_mira_hallikainen

Mira Hallikainen

Myyntipäällikkö (Helsinki)

050 4350 210 mira.hallikainen@ohp.fi

Hallinto

osuma_ville_auvinen

Ville Auvinen

Toimitusjohtaja

044 733 1080 ville.auvinen@ohp.fi
osuma_laura_nevalainen

Laura Nevalainen

Hallintojohtaja

050 323 5643 laura.nevalainen@ohp.fi
osuma_erkka_sarnola

Erkka Sarnola

Operatiivinen johtaja

044 274 7445 erkka.sarnola@ohp.fi

Palkanlaskenta ja laskutus

osuma_placeholder

Susanna Oinonen

Taloushallinnon asiantuntija

050 354 9317 susanna.oinonen@ohp.fi
osuma_placeholder

Neea Parkkila

Taloushallinnon asiantuntija

050 430 6703 neea.parkkila@ohp.fi
osuma_placeholder

Sofia Ovaskainen

Taloushallinnon asiantuntija

050 598 1366 sofia.ovaskainen@ohp.fi

Laskutustiedot

Osuma Henkilöstöpalvelut Oy

Operaattori: Apix Messaging Oy
Verkkolaskuosoite (OVT): 003727647103

Osuma Turvallisuuspalvelut Oy

Operaattori: Apix Messaging Oy
Verkkolaskuosoite (OVT): 003731477151

 

Jätä tietosi