Vastuullisen työsuhteen puolesta.

Yhteystiedot

Kuopio – Osuma Henkilöstöpalvelut

Itkonniemenkatu 29 E, 70500 Kuopio
010 5676 701
info@ohp.fi

Iisalmi – Osuma Henkilöstöpalvelut

Satamakatu 4, 74100 Iisalmi
045 269 6696
erno.randelin@ohp.fi

Varkaus – Osuma Henkilöstöpalvelut

Kauppakatu 20 LT 4, 78200 Varkaus
010 567 6703
jukka.jarvelainen@ohp.fi


Seuraa meitä somessa

Henkilökohtaista palvelua

Myynti

Tomi Ikonen

Asiakkuuspäällikkö
Kuopio
044 750 7187
tomi.ikonen@ohp.fi

Antti Niskanen

Myyntipäällikkö
Kuopio
040 502 5920
antti.niskanen@ohp.fi

Jussi Torvinen

Osuma Turva
Liiketoimintajohtaja
044 327 1413
jussi.torvinen@ohp.fi

Jukka Järveläinen

Myyntipäällikkö
Varkaus
050 575 4806
jukka.jarvelainen@ohp.fi

Erno Randelin

Myyntipäällikkö
Iisalmi
045 269 6696
erno.randelin@ohp.fi

Henkilöstöhallinto

Riina Vauhkonen

HR-koordinaattori
050 476 3444
riina.vauhkonen@ohp.fi

Elisa Muukka

HR-assistentti
050 407 2378
elisa.muukka@ohp.fi

Hallinto

Ville Auvinen

Toimitusjohtaja
044 733 1080
ville.auvinen@ohp.fi

Laura Nevalainen

Talous- ja palkkahallinto
050 323 5643
laura.nevalainen@ohp.fi